MVP - od pomysłu do realizacji do trzech miesięcy!

Przygotujemy dla Ciebie MVP (Minimum Viable Product), czyli w pełni działający prototyp technologiczny Twojego pomysłu, z którym zweryfikujesz swoje założenia biznesowe.

Rozpoczęcie realizacji projektu od budowy MVP stanowi wydajne oraz optymalne kosztowo podejście do tworzenia oprogramowania. W końcu jedyną stałą jest zmiana i nie ma nic cenniejszego niż szybki feedback od użytkownika końcowego.

Co na tym zyskasz?

  • Otrzymasz działający produkt, spełniający podstawowe funkcję, w czasie od jednego do trzech miesięcy - dzięki czemu już za moment rozpoczniesz zbieranie uwag od prawdziwych klientów.
  • Możliwość szybkiego korygowania wymagań - przez cały okres prac, na koniec każdego tygodnia, otrzymasz dostęp do najnowszej wersji systemu, gdzie przetestujesz nowe funkcje na "żywym organizmie".
  • Po zakończeniu prac przekażemy Ci finalny produkt wraz z kodem źródłowym gotowym do dalszej rozbudowy.

Dlaczego my?

  • Stosujemy podejście holistyczne - zanim napiszemy pierwszą linijkę kodu przeanalizujemy Twój pomysł pod kątem technicznym oraz biznesowym.
  • Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy - pracujemy w modelu fixed-price w oparciu o przygotowany wcześniej kosztorys, ale możemy umówić się też na time & material i rozwijać Twój produkt tydzień po tygodniu.
  • Tworzymy w pełni funkcjonalne oprogramowanie w oparciu o dobre wzorce projektowe - produkt finalny może być bez przeszkód rozwijany przez nas lub dowolnego wykonawcę.

Chcesz porozmawiać lub omówić swój projekt?

Cześć! Nazywam się Artur Kędziora i jestem jednym z założycieli firmy Southern Sun. Z chęcią opowiem Ci więcej o naszej ofercie i rzeczach, które możemy wspólnie zrobić.

Trochę faktów o naszej pracy

Ulubione technologie: Javascript (React i Next.js), Ruby on Rails

Z pasją tworzymy: aplikacje webowe i mobilne, systemy kontentowe oraz interfejsy klienta dla zewnętrznych API i systemów kontroli treści (headless CMS)

Nie boimy się: rozwoju istniejących projektów React, Ruby on Rails czy Next.js