Utrzymanie i rozbudowa istniejących systemów

W systemach i aplikacjach, zwłaszcza tych działających w przeglądarce internetowej, doskonale widać upływ czasu. To, co dziś jest nowoczesne, już za kilka lat będzie wydawać się przestarzałe.

W żargonie programistycznym oprogramowanie istniejące od wielu lat określane jest mianem legacy code. Nie każdy chciałby pracować z takim projektem - w końcu przyjemniej jest zacząć pracę na najnowszych technologiach, i niemało firm od razu zaproponuje przepisanie całej aplikacji od zera.

Z perspektywy właściciela nie zawsze ma to jednak sens. Jeśli nasz system działa dobrze i stabilnie, a wszystkie procesy zostały dopracowane do perfekcji, to przepisywanie całej aplikacji będzie tylko marnotrawieniem środków. Znacznie lepiej jest "doprowadzić istniejący projekt do porządku" - zaktualizować nieaktualne biblioteki programistyczne, ulepszyć interfejs i dodać nowe funkcje - w tych zadaniach możemy Ci pomóc!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • analiza aplikacji - sprawdzimy jakość Twojego projektu, jego mocne i słabe strony oraz określimy czasochłonność aktualizacji oraz rozbudowy.
  • wprowadzanie nowych funkcji - wprowadzimy mniejsze i większe zmiany, których zapewne masz długą listę.
  • aktualizacja oprogramowania i wykorzystywanych bibliotek - warto pamiętać, że posiadanie aktualnych wersji bibliotek programistycznych to nie tylko kwestia dostępu do nowych funkcji, ale przede wszystkim do łatek bezpieczeństwa.
  • odświeżenie interfejsu - z czasem każdy interfejs użytkownika (UI) się starzeje. Pomożemy przywrócić drugie życie Twojej aplikacji poprzez dostosowanie jej wyglądu do najnowszych trendów.

Dlaczego my?

  • Od lat pracujemy nad projektami legacy oraz ich utrzymaniem (maintenenance)
  • Rozwijaliśmy systemy różnego typu - od CRM-ów, przez marketplace'y, po systemy rezerwacyjne obsługujące setki tysięcy transakcji
  • Spojrzymy na Twój projekt całościowo i ulepszymy nie tylko jego część techniczną i interfejsy, ale również procesy bizesowe.
  • Jesteśmy otwarci na różne rodzaje rozliczeń oraz elastyczny zakres prac - nie wymagamy żadnych zobowiązań czasowych, żeby rozpocząć pracę nad Twoim projektem.

Chcesz porozmawiać lub dowiedzieć się więcej?

Cześć! Nazywam się Artur Kędziora i jestem jednym z założycieli firmy Southern Sun. Z chęcią opowiem Ci więcej o naszej ofercie i rzeczach, które możemy wspólnie zrobić.

Trochę faktów o naszej pracy

Ulubione technologie: Ruby on Rails, Javascript (React, React Native i Next.js)

Nie boimy się: rozwoju istniejących projektów PHP oraz rozbudowy bardziej zaawansowanych realizacji na platformie Wordpress.